Oyuncular İçin Tasarlanan Arctis 9 Wireless, n11.com’da Ön Siparişe Sunuldu

Teknoloji devi SteelSeries, oyun deneyimini güçlü donanımlarla geliştirmeye devam ediyor. Ödüllü Arctis serisinin en yeni üyesi Arctis 9 Wireless çift kablosuz oyun kulaklıkları, sadece n11.com’da olmak üzere ön sipariş yöntemiyle satışa sunuldu. PlayStation 5 ile uyumlu Arctis 9 Wireless, PC ve Playstation’a hızlı bağlanma özelliğiyle öne çıkıyor.

Oyun ve espor çevre birimlerinde lider şirketler arasında yer alan SteelSeries, çift kablosuz oyun kulaklığı Arctis 9 Wireless’i tanıttı. Oyun tarihinde en çok ödül alan kulaklık üreticilerinden SteelSeries’in yeni ürünü Arctis 9 Wireless, 2,4 GHz kayıpsız kablosuz bağlantı özelliğiyle oyunculara yüksek performanslı, gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Üstün gürültü engelleme ve doğal ses netliği için çift yönlü bir tasarım kullanan Arctis 9 Wireless, en ince oyun içi sesleri ön plana çıkararak oyuncuların oyun içindeki her ayrıntıyı duymasına olanak tanıyor ve oyunlardaki en iyi mikrofon olan Discord sertifikalı ClearCast çift yönlü mikrofon ile ise sesli konuşma imkanı sunuyor.

 

Tek şarjla 20 saatten fazla kesintisiz kullanım olanağı sunan kulaklık, yüksek performans kumaştan üretilmiş AirWeave kulak yastıkları ve süspansiyonlu kafa bandı ile rahat bir kullanım sağlıyor. Kulaklıkta ayrıca ChatMix için kulak üstü kontroller bulunuyor, böylece oyuncular oyun ve sohbet sesini kulaklıktan anında ayarlayabiliyor.

 

Oyuncuların yeni gözdesi Arctis 9 Wireless, sadece n11.com’da olmak üzere 1.999,99 TL ön sipariş fiyat etiketiyle oyun tutkunlarını bekliyor.

 

 

 

Basın Bilgi: Adem Tokdemir – Communication Partner / 0530 845 42 46

Gizem Üstüner – Communication Partner / 0536 862 21 37

 

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır