İK Uygulamaları

Eğitim ve Kariyer Gelişimi –  Ekip yöneticilerimiz ve İK ekibimizin değerlendirmeleriyle eğitim ihtiyaçları belirlenir. Çalışanlarımızın kişisel yetkinliklerini ve teknik becerilerini desteklemek için onları “Academy11” kapsamında çeşitli şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle buluştururuz.

Çalışanlarımızın yeteneklerini ve yetkinliklerini göz önünde bulundurarak organizasyon ihtiyaçları paralelinde atama ve terfi süreçleriyle kariyer gelişimlerini daima destekleriz.

Performans Yönetimi, Potansiyel ve Yedekleme – Performans Yönetim Sistemi kapsamında, çalışanlarımızın kurumsal ve departman bazlı hedefleri ile değerlerimize bağlı davranışları doğrultusunda değerlendirmeler yapılır ve performans notları belirlenir. Performans Yönetim Sistemi ile bireysel performansın ve şirket performansının artırılması, çalışanların gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve üstün performans gösteren çalışanların ödüllendirilmesi amaçlanmaktadır. Performans takibiyle beraber yapılan geri bildirim görüşmelerinde sürekli gelişim odaklı bir yaklaşım sergilenir.

Çalışanlarımızı doğru rol ve sorumluluklara hazırlayıp yeteneklerimizi verimli yönetmek amacıyla performanslarıyla beraber potansiyellerini de göz önüne alarak potansiyel çalışanları belirleyip yedekleme planları oluştururuz.

nbassadors – nbassadors çalışan elçileri ekibimiz ile çalışanlarımızın fikir ve önerilerini dinleriz. Ekibimiz düzenli olarak gelişim görüşmeleri gerçekleştirerek proje fikirleriyle süreçleri iyileştirme çalışmaları yapar. Memnuniyet ve motivasyonu artırmaya yönelik aksiyonları belirleyip gelişim ve değişim projeleri yürütmeyi amaçlarız.

Ücretlendirme ve Yan Haklar – n11’de çalışanların ücretlerinin belirlenmesinde pozisyonun gerektirdiği sorumluluklarla beraber, kişinin sahip olduğu eğitim, deneyim ve yetkinlikleri de esas alınır. Yan haklar, pozisyona göre değişiklik göstermekle birlikte bütün çalışanlara özel sağlık sigortası, hayat sigortası, yemek ve yol yardımı imkânı sağlanmaktadır. Pozisyona göre şirket aracı, telefon, GSM hattı gibi yan haklar da sağlanmaktadır.

İzin politikaları İş Kanunu’na göre uygulanmaktadır. Ek olarak, çalışanlarımıza doğum günlerine özel, doğum günlerini takip eden 1 ay içerisinde kullanabilecekleri 1 gün izin hakkı verilir. Doğum günü hediyesi olarak da çalışanlarımızın n11 hesaplarına kupon yüklemesi yapılır.