Yönetim Kurulu

Selin Barlin Aral

Yönetim Kurulu Başkanı

Lise eğitimini Robert Koleji’nde tamamlayan Selin Barlın Aral, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olup; yüksek lisans diplomasını Georgetown Üniversitesi (ABD)’nden almıştır. Mart 2020’den beri Getir Chief Legal Officer olarak şirketin Türkiye ve uluslararası operasyonlarının tüm hukuki süreçlerini yöneten Aral, öncesinde 10 yıl süreyle Türkiye’nin önde gelen hukuk firmalarından Paksoy’da şirketler/M&A ve gayrimenkul ortağı olarak görev almıştır. Aral, halihazırda Getir’de global olarak Hukuk ve İnsan Departmanı liderliğini sürdürmektedir.

Kaan Emeç

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Kaan Emeç, yazılım mühendisi olarak başladığı kariyerini ürün yönetimi konusunda devam ettirmiş; eBay Türkiye ve MENA organizasyonlarında ürün yönetimi, iş geliştirme ve strateji gibi
farklı birimlerde 12 yıl görev yapmıştır. Bugüne kadar eBay’in, GittiGidiyor ve farklı platformlarında yeni iş modeli ve ürün geliştirme süreçlerinde görev yapan Emeç, çeşitli uluslararası iş geliştirme projelerine de liderlik etmiştir.
Kaan Emeç, 2021 yılında Getir’e katılmış ve halen, kuruluş sürecini yönettiği GetirÇarşı’nın liderliğini sürdürmektedir.

Batuhan Gültakan

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesine Almanca İşletme Enformatiği Bölümünde tamamladı ve üzerinde Sabancı Üniversitesinde MBA yaptı. MBA eğitimi sırasında Part-Time stajyer olarak başladığı Coca-Cola Company Türkiye kariyerini 6 sene boyunca sürdürdü.
2015 yılından bu yana Getir ailesinin bir parçası olan, pazarlama, büyüme, operasyon gibi farklı alanlardaki üst düzey sorumluluklarının ardından, 2019 yılında GetirYemek CEO’su olarak GetirYemek’in 81 ilde faaliyet göstermesine büyük katkı
sağlamış Batuhan Gültakan, 2022 yılında n11 yönetiminden sorumlu olmuştur. Gültakan halen GetirMarket(Getir10 ve GetirBüyük) , GetirYemek, GetirÇarşı ve Getirİş yönetiminden sorumludur.

 

Yönetim Kadrosu

 • Nihal Dindar Akın

  Nihal Dindar Akın

  Genel Müdür

 • Örpen Koçak

  Cenk Tüzün

  Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı

 • Örpen Koçak

  Rıza Güllüoğlu

  Operasyon Genel Müdür Yardımcısı