Staj & Yeni Mezun Programları:

Uğurlu Kariyerim – Yeni mezun, e-ticaret sektörüne ilgi duyan, kendini kurumsal bir yapıda geliştirmek isteyen genç yetenekler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak Uğurlu Kariyerim Staj Programımız bulunmaktadır. Çeşitli işe alım süreçlerinden geçerek tüm satış birimlerinde programa dahil olan “Management Trainee”ler, 5 aylık dönemsel bir staj sürecinin sonunda değerlendirilir ve başarılı adaylar “Uzman Yardımcısı” olarak kadroya geçer.

TalentHub – Kariyerini Bilgi Teknolojileri alanında ilerletmek isteyen tüm 4. sınıf öğrencileri, yeni mezunlar, yüksek lisans/doktora öğrencileri veya iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli adaylara, şirketimizde çalışma fırsatı sunduğumuz TalentHub işe alım ve kariyer projemiz bulunmaktadır.

TalentHub projesi kapsamında gerçekleşen görüşmelerde; teknik yöneticilerle tanışma imkanı ve n11’deki süreçleri yakından inceleme fırsatı bulan genç yetenekler, ödüllü kamplar, toplu mülakatlar ve çeşitli teknik değerlendirmeler gibi uygulamalardan geçerek kendilerini gösterme imkanı bulur.

Proje kapsamında değerlendirme süreçlerinden olumlu geçen adaylara Bilgi Teknolojileri ekibinde farklı birimlerde “Uzman Yardımcısı” unvanıyla iş imkanı sunulur.