Annelerden Annelere Gönülden Destek

E-ticaret platformu n11.com, 70 bin girişimci kadının ürettiği el emeği ürünlere platformunda yer vererek, Anneler Günü için farklı ve yöresel hediye alternatifleri sunarken annelere de destek oluyor

El emeği göz nuru Anneler Günü hediyesi n11.com’da

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, Anneler Günü’ne ayrı bir anlam katıyor. n11.com, Anneler Günü’ne özel sunduğu el emeği ürünlerle hem anneleri mutlu ediyor hem de kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan kadınların hayallerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunuyor. Osmanlı motifleri içeren çini işlemeli takı setinden, dekoratif seramik kaftana, el yapımı gümüş bileklikten, seramik kolyelere kadar birçok farklı ürün, n11.com platformunun içindeki Turkcell El Emeği mağazasında, annesine alternatif bir hediye vermek isteyen herkesin beğenisine sunuluyor.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in TİSVA işbirliği ile hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesi, dar gelirli kadınların ekonomik üretime katılımını teşvik etmek, sosyal ve ekonomik olarak güçlenmelerine katkıda bulunmak amacıyla, kadınların gelir getirici bir işe başlamasına veya işini büyütmesine destek olmayı hedefliyor. Proje ile kadınlar daha çok üreterek ekonomiye katılacak, hayallerini büyütecek, ailelerine ve geleceğe yatırım yapacak. Mağazada ev dekorasyonundan seramik ve gümüş takılara, oyuncaklardan doğal sabunlara kadar pek çok yöresel ürüne ulaşmak mümkün. Ürünlerin fiyat aralığı ise 3 TL ile 2.000 TL arasında değişiyor.