Babalar Günü’nde tüm hediyeler n11’de

Türkiye’nin alışveriş platformu n11, babalara özel hediye fikirleri ve kupon kampanyasıyla, hediye arayanların yardımına koşuyor.

 

n11, Babalar Günü alışverişlerinde kupon kazandırmaya devam ediyor. n11’e üye müşteriler, 20 Haziran’a kadar yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 11 TL, 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde 44 TL, 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 111 TL’lik kupon sahibi olma imkanı yakalıyor.

 

n11, Babaya Hediye Fikirleri temasıyla her babaya uygun birçok alternatif sunuyor. Şık ve bakımlı babalar için ayakkabı, parfüm, aksesuar kategorilerindeki ürünler öne çıkarken, teknolojiyi yakından takip eden babalar için bilgisayar, tablet, telefon aksesuarları, giyilebilir teknoloji ile teknolojik aydınlatma ürünleri dikkat çekiyor. Elinden her iş gelen marifetli babalar için her türlü işini kendisinin yapabileceği matkap seti, onca işinin arasında sporundan vazgeçmeyen aktif babalar için eşyalarını rahatlıkla taşıyabileceği spor çantası, keşfetmeyi ve macerayı sevenler için ise çadır hediye önerileri arasında yer alıyor. Keyfine düşkün babalar için tercih edilebilecek TV koltuğu ise sevdiği filmin tadını çıkartmasını sağlıyor.

 

Kampanya detayları: https://www.n11.com/kampanyalar/babalar-gunu

 

n11.com hakkında

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. 23 milyondan fazla ürün ve 270 binden fazla kayıtlı iş ortağını müşterileriyle buluşturarak kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmak üzere çalışan n11.com, Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur.

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır”

Detaylı Bilgi:

Dilara Günay – dilara@projectsbyz.com
Simay Güntöre – simay@projectsbyz.com