“Eğlencenin Yenisi” OPPO A73 n11.com’da Satışa Sunuldu

Eksiksiz bir eğlence deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanan OPPO A73, trend belirleyen yeni tasarımıyla n11.com’da satışa sunuldu. A serisini kesintisiz oyun ve içerik tüketimi kabiliyetleriyle genişleten OPPO A73’ü tercih eden kullanıcılar, pratikliği, dayanıklılığı ve etkileyici tasarımıyla ‘Eğlencenin Yenisi’ ile tanışma fırsatı yakalıyor.

Türkiye’nin e-ticaret platformu n11.com, A serisinin yeni üyesi OPPO A73’ü satışa sundu. Kesintisiz oyun deneyimi, deri görünümlü şık tasarımı, hızlı şarj özelliği ve sunduğu ek özellikleriyle kullanıcılarına mutluluk vaat eden yeni OPPO A73, oyun deneyimini en üst seviyede yaşamak isteyen kullanıcıları bekliyor.

Deri görünümlü şık tasarımla ‘Eğlencenin Yenisi’

OPPO A73, kullanıcıların yanında taşımaktan heyecan duyacağı, hafif ve modern bir akıllı telefon olarak tasarlandı. Gövdeye entegre deri görünümlü arka kapak, hissettirdiği lüks duygusuyla kullanıcılara zarif bir şekilde öne çıkma fırsatı sunuyor. Cihaz, lazerle işlenmiş OPPO monogramına sahip gümüş seçeneği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

30W VOOC hızlı şarj ile ‘Eğlencenin Yenisi’

Yenilikçi güç tasarrufunu patentli hızlı şarj teknolojisiyle birleştiren OPPO A73, 30W VOOC hızlı şarj ile yalnızca 56 dakikada tam şarj olurken 10 dakikada %27, 30 dakikada ise %72 doluluk elde edilebiliyor. Son derece hızlı şarj olmasının yanı sıra, şarj güvenliği koruması sağlayan birden çok donanım ve yazılımla birlikte gelen OPPO A73, düşük pil kaygınızı sona erdirmek için Süper Güç Tasarrufu Modu ve Yapay Zeka Gece Şarjı gibi ek pil tasarrufu sağlayan teknolojileri de beraberinde getiriyor.

ColorOS arayüzü, kullanıcının uyku alışkanlıklarını öğrenerek geceleri ultra güç tasarrufu optimizasyonu gerçekleştirmek için bir model oluşturabiliyor ve 8 saate kadar bekleme süresinde yalnızca %2 oranında güç tüketiyor.

Gözlere rahatlık sunan ekranla ‘Eğlencenin Yenisi’

En iyi oyun ve göz konforu modunu otomatik olarak optimize edebilen OPPO A73, ekranı ortama göre ayarlıyor ve gözlerinizi her zaman her yerde en iyi şekilde koruyor. OPPO A73’ün Gün Işığı Ekranı, ekran görünürlüğünü artırmak için iyi aydınlatılmış bir ortamda parlaklığı otomatik olarak ayarlayarak gözlerinizi rahat ettiriyor.

Eksiksiz eğlence deneyimi

OPPO A73, sık oyun oynayan kullanıcılar için donanımdan yazılıma kadar sorunsuz eğlence deneyimi sunuyor. Hyper Boost 2.1, uygulamaların ve oyunların daha hızlı tepki vermesini ve tüm sistemin daha sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Bu temel optimizasyonlar ağ kararlılığı sağlarken oyun deneyimini iyileştiriyor ve daha akıcı bir deneyim sunmak için kullanılan çerçeve sayısını artırıyor. Sahneler daha hızlı yüklenirken oyun gecikmesi azalıyor, dokunma ve kaydırma tepkisi büyük ölçüde iyileştiriliyor.

Hızlı Kullanıcı Bildirimleri ve Serbest Pencere Yanıtı özellikleriyle OPPO A73, oyunun ortasında oyuncuları rahatsız etmeyen özelliklere de sahip. Hızlı Kullanıcı Bildirimleri, yeni mesajları kullanıcılara açılır pencerelerle bildirmek yerine uygulamalardan gelen mesaj metinlerinin yalnızca ekrandan akmasını sağlıyor.

Yapay zeka destekli kameralarla ‘Eğlencenin Yenisi’

OPPO A73’ün ana kamerası, derin öğrenme algoritmaları aracılığıyla renkleri daha canlı hale getiren, ortam parlaklığına ve renklerine göre portreleri güzelleştiren Yapay Zeka Parlak Renk Modu özelliğiyle geliştirildi. Yapay Zeka Güzelleştirme Modu 2.0 ile en iyi görüntüyü yakalayan ana kamera, bu özelliğiyle kusurları otomatik olarak gideriyor, cilt dokusunu bozmuyor ve kullanıcının ten rengini ayarlayarak daha net ve parlak fotoğraflar sunuyor. Ön Kamera Gece Modu, kullanıcıların loş ortamlarda zengin ayrıntılarla net selfieler çekmesini sağlıyor.

Sezgisel ColorOS 7.2 ile ‘Eğlencenin Yenisi’

ColorOS 7.2, tek elle kullanımı ve kontrolü geliştiren hareketlerden daha fazla paylaşılacak içerik kaydetmeye ve kullanıcıların telefonlarını gizlilik kaygısı olmadan paylaşmasını sağlayan güvenlik özelliklerine kadar, kullanıcıları memnun etmeyi sürdürecek pratik özellikler sunan OPPO A serisinin yeni gözdesi n11.com’da yerini aldı.

 

 

Basın Bilgi: Adem Tokdemir – Communication Partner / 0530 845 42 46

Gizem Üstüner – Communication Partner / 0536 862 21 37

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır”