Maksimum eğlence için tasarlanan Samsung Galaxy M21, n11.com’da satışa sunuldu

Samsung’un büyük ilgi gören Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M21, n11.com’da yerini aldı. Maksimum eğlence için tasarlanan cihaz, üçlü arka kamerasıyla kusursuz fotoğraf çekmeye olanak tanırken yüksek performansı ve uzun saatler yeten pil gücüyle mükemmel bir film ve oyun deneyimi sunuyor. M serisinin yeni üyesi, 2 bin 899 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Samsung’un maksimum eğlence için tasarlanan Galaxy M serisinin son üyesi Galaxy M21, n11.com’da satışa sunuldu. Üçlü arka kamerası, yüksek performansı ve uzun saatler yeten pil gücüyle öne çıkan cihaz, geniş 6,4 inç Sonsuz-U Ekranı ile eğlenceyi doya doya yaşatıyor. Siyah, yeşil ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulan Galaxy M21, ergonomik tasarımı sayesinde ele tam oturuyor ve üstün kalite parlak dış yüzeyiyle kullanıcıların tarzına tarz katıyor. Galaxy M21, Super AMOLED FHD+ teknolojisiyle film seyrederken ve oyun oynarken etkileyici bir izleme deneyimi sunuyor.

Üçlü arka kamerasıyla her anı yakalama fırsatı sunan Samsung Galaxy M21, 48 MP Ana Kamera, 8 MP Ultra Geniş Açılı Kamera ve 5 MP Derinlik Kamerası ile kusursuz fotoğraf çekebilmek için gerekli tüm özelliklere sahip. Arka kamerasıyla harikalar yaratan cihaz, aynı zamanda 20 MP ön kamerası ve arka planı hafifçe bulanıklaştıran “Canlı Odak” özelliğiyle en iyi selfie’leri yakalıyor.

Güçlü 8 çekirdekli işlemcisi ve 4GB RAM’i ile hızlı ve yüksek kalitede oyun deneyimi için yüksek performans sunan Galaxy M21, 64GB dâhili depolama alanıyla içerik izlemek, indirmek ve paylaşmak için kullanıcısına fazlasıyla yer sunuyor. MicroSD kart desteğine sahip olan cihazın toplam kapasitesi 512 GB’a kadar artırılabiliyor.

Galaxy M21, uzun saatler yeten 6.000mAh pil gücüyle de dikkat çekiyor. Üstün pil gücü sayesinde kullanıcıların sevdiği şeylere daha fazla zaman ayırmasına olanak tanıyan cihaz, 15W’a kadar Hızlı Şarj özelliği ile daha kısa sürede daha fazla şarj sağlıyor.

Game Booster özelliğiyle oyun performansını en üst seviyeye çıkaran Galaxy M21, özel arayüzü ve kolay erişilir menüsüyle dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırıyor. Pil, sıcaklık ve bellek optimizasyonu için kullanım alışkanlıklarınızı öğrenerek oyunda en iyisi olmanızı sağlayan cihaz, Frame Booster özelliğiyle de grafiklere kusursuz ve canlı hareket katıyor. Estetikle konforu bir araya getiren Samsung Galaxy M21, 2 bin 899 TL fiyat etiketiyle n11.com’da yerini aldı.

Basın Bilgi: Adem Tokdemir – Communication Partner / 0530 845 42 46

Gizem Üstüner – Communication Partner / 0536 862 21 37

 

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır