n11.com Anneler Günü’ne hazır!

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, bitmeyen kupon kampanyasına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Tolga Çevik’in başrolde olduğu reklam filmiyle, Anneler Günü’nde annesine benzersiz bir hediye almak isteyen herkese sesleniyor.

n11.com, Anneler Günü’nde de alışveriş yaptıkça kupon kazandırmaya devam ediyor. n11.com müşterileri, 16 Mayıs’a kadar yapacakları her alışverişten kupon kazanma şansı yakalıyor. Elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyaya, mutfak gereçlerinden moda ve kozmetik ürünlerine veya ev dekorasyonundan hobi ürünlerine kadar %65’e varan indirim ürün seçenekleri n11.com’da Anneler Günü’ne özel olarak sunuluyor. Alışveriş yaptıkça kupon kazandıran n11.com’da her gün yenilenen Fırsat Ürünleri de Anneler Günü’nde hediye arayanların yardımına koşuyor.

n11.com Tolga Çevik’in başrolünde olduğu Anneler Günü reklam filmiyle ayrıca, müşterilerinin n11.com’dan verecekleri siparişlerle annesine istediği hediyeyi alabileceğini ya da aldıklarıyla ona benzersiz bir hediye hazırlayabileceğini vurguluyor. Tolga Çevik’in Zeki karakterini canlandırdığı eğlenceli film serisinde Zeki bu kez, kızı ve nişanlısıyla birlikte heyecanlı bir hazırlık içinde görülüyor. n11.com’dan verdikleri siparişlerle Anneler Günü için “el emeği göz nuru” bir hediye hazırlayan aile, yaptıkları benzersiz anne koltuğuyla annelerini gülümsetiyor.

n11.com hakkında

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. 19 milyondan fazla ürün ve 200 binden fazla kayıtlı iş ortağını müşterisiyle buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kullanıcılarına yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur.

 

Detaylı Bilgi:

Dilara Günay – dilara@projectsbyz.com
Simay Güntöre – simay@projectsbyz.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın