n11.com, Konya’daki iş ortaklarına e-ticaret eğitimi verdi

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com’un 2020 yılındaki ‘E-Ticaret Eğitim’lerinin ikinci durağı Konya oldu. Türkiye genelinde KOBİ’ler ve işletmeler için düzenlediği eğitimlerle e-ticaret sektörüne katkı sağlamaya devam eden n11.com, Konya’daki 165 iş ortağıyla Konya Dedeman Otel’de bir araya geldi.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, e-ticaretin önemini ve sahip olduğu açık pazar iş modelinin sunduğu fırsatları anlatmak üzere düzenlediği eğitim serisinde, 2020 yılının ikinci durağını Konya olarak belirledi. Beş yıldır Türkiye’yi il il dolaşarak iş ortaklarına e-ticaret eğitimi veren ve satışlarını artırmanın yollarını paylaşan n11.com; Konya’daki eğitimini, 165 iş ortağıyla Konya Dedeman Otel’de gerçekleştirdi.

KOBİ’ler n11.com’la dijitalleşiyor

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapan n11.com; Konya’da düzenlediği buluşmayla iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, e-ticaret eğitimi, platform kullanımı, satışı artırma yolları, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları, tüketici hakları, kişisel verileri koruma kanunu, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Eğitimin e-fatura ve e-arşiv bölümünde, n11.com ve Digital Planet iş birliğiyle geliştirilen elektronik fatura sistemi “n11faturam.com”un KOBİ’lere sunduğu avantajlar paylaşıldı.

n11.com eğitimlerini dijital dünyaya da taşıyor

KOBİ’lere e-ticaret alanında rehberlik eden n11.com, bu yıl eğitimlerini de dijital dünyaya taşıyor. Yeni bir dijital platform hazırlayan n11.com, e-ticaretle ilgili tüm süreçleri bu platform üzerinden de iş ortaklarıyla paylaşacak. Üyelik, ürün yükleme, sipariş yönetimi, entegrasyon, muhasebe, lojistik, akıllı ürünler, mağaza destek noktalarının yanı sıra online eğitim videolarının yer alacağı destek merkezinde satış süreçleri ile satışı artırmanın ipuçlarına ulaşılabilecek.

Basın Bilgi: Adem Tokdemir – Communication Partner / 0530 845 42 46

Gizem Üstüner – Communication Partner / 0536 862 21 37

 

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın