n11.com’dan Tam Kapanma Süresince Aynı Gün Teslimat!

n11.com’dan Tam Kapanma Süresince Aynı Gün Teslimat!


n11.com tüm müşterilerine, acil ihtiyaç ürünlerinde ve Anneler Günü hediyelerinde tam kapanma boyunca aynı gün teslimat seçeneği sunuyor.

n11.com, süpermarket, hijyen ve medikal ürünleri, vitaminler gibi başta acil ihtiyaç ürünleri olmak üzere tam kapanma sürecinde de aynı gün teslimat imkanı sunuyor. İhtiyaç ürünlerinin yanı sıra Anneler Günü’nde annesi için hediye arayanlara; aynı gün teslimat seçeneği olan mağazalarıyla hobi, kitap, eğlence, ev ve spor grubu ürünlerinden oluşan alternatifler öneriyor.

17 Mayıs’a kadar devam edecek olan tam kapanma süresince n11.com’da “tam kapanma süreci boyunca kargo gönderimlerine devam edecektir” ibaresini gözüken mağazaların tüm teslimatları n11.com müşterilerine ulaştırılıyor.

Aynı gün teslimat seçeneği olan mağazaların Teslimat Detayları:

n11.com İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Konya ve Balıkesir illerine aynı gün teslimat seçeneği olan mağazalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul için saat 11:00’den önce verilen siparişlerde aynı gün teslimat imkanı sunulurken, 11:00’den sonra verilen siparişlerde ürünler, ertesi gün akşam saatlerine kadar ulaştırma seçeneği sunuluyor. Diğer illerde ise, 12:00’ye kadar gelen siparişler aynı gün teslim edilme seçeneğinin yanı sıra, 12:00’den sonra verilen siparişler, ertesi gün akşam saatlerine kadar gönderiliyor.

n11.com hakkında

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. 19 milyondan fazla ürün, 23 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcı ve 250 binden fazla kayıtlı iş ortağını müşterisiyle buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kullanıcılarına yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur.

Detaylı Bilgi:

Dilara Günay – dilara@projectsbyz.com

Simay Güntöre – simay@projectsbyz.com