n11.com’un Ramazan kampanyası başladı

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, Ramazan’dan önce başlayan ve bayramda da devam edecek alışveriş yaptıkça kupon kazandıran kampanyasını duyurdu. Tolga Çevik’in başrolde olduğu reklam filmiyle tanıtılan kampanyada, yapılan tüm alışverişlerden kazanılan kuponlarla avantajlı alışveriş fırsatına sahip olunduğu vurgulanıyor.

n11.com’un kazandıran kupon kampanyasını duyurduğu ve Tolga Çevik’in başrolünde olduğu yeni reklam filmi yayına girdi. Sunduğu bitmeyen kupon kampanyasıyla n11.com üyeleri, 5 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden mobil hesaplarına tanımlanacak 11 TL ile 111 TL arasında değişen indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.

Kazandıran kupon kampanyasının öne çıkarıldığı Tolga Çevik’in Zeki karakterini canlandırdığı eğlenceli film serisinde ise Zeki bu kez, Youtube kanalı için Ramazan alışverişi yaparken görülüyor. İlk olarak Ramazan davulu alan Zeki, ardından yaptığı alışverişten kazandığı kuponlarla un, undan gelenle şeker, şekerden gelen de yağ alışverişi yapıyor. Yaptığı alışverişlerle kanalında lokma döken Zeki, ‘Ramazan alışverişlerinizi n11’den yapın, bitmeyen kuponlar kazanın’ diyor.

 

n11.com hakkında

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. 19 milyondan fazla ürün ve 200 binden fazla kayıtlı iş ortağını müşterisiyle buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kullanıcılarına yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur.

 

Detaylı Bilgi:

Dilara Günay – dilara@projectsbyz.com

Simay Güntöre – simay@projectsbyz.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın